wydarzenia nowe produkty/usługi technologie transport

Premiera ASX 2017 jedną z dwóch najlepszych imprez 2016 roku!

31.01.2017 | Mitsubishi Motors

Premierowa prezentacja nowego Mitsubishi ASX 2017, która 14 grudnia 2016 roku zgromadziła ponad 100 dziennikarzy, zdobyła II miejsce w konkursie TOP EVENT 2016. Jury doceniło innowacyjne podejście do organizacji konferencji prasowej, podczas której odbył się z rekordowy pokaz filmu w technologii Virtual Reality.

„Marka Mitsubishi Motors od lat jest pionierem najnowszych technologii. Naszym głównym celem było zaprezentowanie nowego Mitsubishi ASX 2017 w nieszablonowy sposób a zarazem podkreślenie zaawansowania technicznego samochodów tej marki.” – zaznacza Kinga Lisowska, menadżer ds. Public Relations w polskim oddziale Mitsubishi Motors.

„Dzięki wykorzystaniu technologii VR marka umacnia swoją pozycję pokazując podążanie za trendami, nie tylko w obszarze produkcji samochodów, ale również komunikacji marketingowej.” – podkreśla Nina Żukowska, event director w agencji Advanced Communication, która zorganizowała spotkanie.

Premiera Mitsubishi ASX 2017 to również pierwsza realizacja, w trakcie której zaprezentowano wirtualną podróż w formie fabularnego filmu 360 bez komputerowego odtwarzania samochodu w wersji 3D.

Technologia VR to nowe medium, które bardzo skutecznie skupia uwagę na prezentowanej treści. Możliwości wykorzystania tej technologii w Polsce na większą skalę dopiero się rozwijają - wraz ze wzrostem świadomości skuteczności tego narzędzia. Wykorzystanie 100 urządzeń Samsung Gear VR to dotychczas największy pokaz w Polsce z użyciem profesjonalnych gogli do wirtualnej rzeczywistości.

Konkurs Top Event 2016 jest organizowany w trakcie Forum Branży Eventowej. Celem plebiscytu jest nagrodzenie najlepszego zrealizowanego projektu z obszaru branży eventowej, wyróżnienie najciekawszego wydarzenia, związanego z event marketingiem, jego wpływu na realizację celów firmy, budowanie wizerunku marki oraz środowisko i społeczeństwo. W jury konkursu zasiada 12 ekspertów i praktyków branżowych, którzy oceniają projekty pod kątem oryginalności, innowacyjności zastosowanych rozwiązań, wpływu na wzmocnienie wizerunku marki oraz społeczną odpowiedzialność wydarzenia.

Premiera Mitsubishi ASX 2017 została zrealizowana przez agencję Advanced Communication, film wyprodukowała firma Flux-VR a partnerami wydarzenia byli: VR Visio, Virtual Quest, World of VR, InGame, Wirtualna Gra i Visau.

ZDJĘCIA Z PREMIERY MITSUBISHI ASX 2017

  Premiera_ASX_17.png Premiera_ASX_17_ANNA_CIEŚLAK.png

wideo z premiery mitsubishi asx 2017

 wideo_premiera_ASX.jpg

kontakt dla mediów
Kinga Lisowska
PR Manager , Mitsubishi Motors
Kinga Lisowska

kinga.lisowska@mitsubishi-motors.pl

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii wydarzenia