nowe produkty/usługi styl życia zainteresowania/hobby technologie

notiOne - nowatorskie rozwiązanie codziennych problemów

04.01.2017 | Notinote Sp. Z O.O.

notiOne – nowatorskie rozwiązanie kluczowych problemów


Poniedziałkowy poranek. Pomiędzy kolejnymi łykami gorącej kawy nerwowo przetrząsasz kieszenie, szuflady i torebki: „Gdzie są moje kluczyki?”. Wskazówki zegara nieubłaganie uświadamiają Ci, że znów spóźnisz się do pracy. Dwadzieścia minut później znajdujesz kluczyki skrzętnie ukryte w pudełku na skarby Twojego kilkuletniego synka.  Niezły początek tygodnia… Znasz to uczucie, prawda?


- Codzienny stres, nadmiar informacji i wielozadaniowość towarzysząca dziś człowiekowi sprawiają, że jesteśmy coraz bardziej roztargnieni. Przy takim tempie życia nawet najlepiej zorganizowane osoby mają problem z opanowaniem cennych przedmiotów codziennego użytku. Nagminnie gubimy telefony, torebki, portfele, nie pamiętamy w którym miejscu zatłoczonego parkingu pozostawiliśmy samochód. To tylko dodatkowo przysparza nam negatywnych emocji powodując, że wpadamy w spiralę stresu – mówi Anna Germańska, psycholog społeczny.


Dla wszystkich zabieganych i zestresowanych osób jest jednak dobra wiadomość. Na polskim rynku już pojawiło się rozwiązanie, które wprowadza poczucie komfortu, spokoju i bezpieczeństwa w codzienne życie.


notiOne to nowoczesny system zapewniający bezpieczeństwo przedmiotom codziennego użytku, o które szczególnie się troszczymy, takim jak np. klucze, torebka czy portfel. Pomaga również w odnalezieniu samochodu zaparkowanego na zatłoczonym parkingu, lub ukochanego zwierzaka, który uciekł podczas spaceru. notiOne jest także nieocenioną pomocą w otaczaniu opieką dzieci lub osób starszych, które nierzadko gubią się, nie potrafiąc odnaleźć drogi do domu.


Zasada działania tego rozwiązania jest niezwykle prosta i skuteczna. notiOne to niewielkie urządzenie, które w połączeniu z dedykowaną aplikacją, pozwala na zlokalizowanie naszej zguby. Elektroniczny moduł nadawczy dołączony np. do kluczy, na bieżąco wysyła informacje o swoim położeniu wprost do aplikacji notiOne i innych będących w pobliżu aplikacji współpracujących. Zebrane dane wysyłane są do systemu a następnie wyświetlane w prosty i przejrzysty sposób na mapie na telefonie lub tablecie odbiorcy. Informacje o tym gdzie znajduje się zguba, przesyłane mogą być nawet z odległych krańców Polski!


Interesującą funkcją systemu jest opcja „Znajdź mnie” - przydatna szczególnie w przypadku poszukiwań typu: „to musi gdzieś tu być”. Po jej uruchomieniu, na wyświetlaczu pojawia się ikonka naprowadzająca na miejsce ukrycia poszukiwanego przedmiotu, do którego przyczepiony jest moduł notiOne. Rodziców kilkuletnich dzieci szczególnie zainteresuje tryb sygnału dźwiękowego uruchamianego przez system w momencie, gdy mały właściciel urządzenia wyjdzie poza obszar objęty zasięgiem aplikacji.


Co ciekawe, w swoich poszukiwaniach możemy liczyć na wsparcie innych #Zguboznalazców - członków największej społeczności skupionej wokół aplikacji mobilnej. Każdy posiadacz aplikacji notiOne oraz aplikacji współpracujących, wpiera poszukiwania innych użytkowników nie angażując przy tym swojego czasu ani uwagi!


Rozwiązanie zostało doskonale przemyślane pod kątem potrzeb każdego użytkownika. I tak, do dyspozycji są dwie praktyczne formy urządzenia: wielofunkcyjny brelok oraz gustowna opaska na rękę. Producenci pomyśleli również o tym, by materiały, z których wykonany został notiOne były wytrzymałe, hypoalergiczne i nietoksyczne, przez co w pełni bezpieczne dla zdrowia nawet najmłodszych użytkowników.
Czy notiOne zrewolucjonizuje nasze codzienne życie? Z pewnością wniesie do niego spokój, komfort i bezpieczeństwo, zdejmując z głowy troskę o rzeczy, które są dla nas szczególnie cenne.

informacje o firmie
informacje o firmie