sprawy społeczne media/marketing/reklama ekonomia/biznes/finanse

Snoopy edukuje

27.07.2015 | MetLife TUnŻiR S.A.

MetLife rozpoczyna właśnie nową kampanię edukacyjną, kierując zainteresowanych na dedykowaną stronę www.przewodnik.metlife.pl. Na stronie tej można obejrzeć krótkie filmy edukacyjne na temat ubezpieczeń o charakterze ochronnym i ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych.

Przewodnik MetLife to nowy projekt MetLife, realizowany w ramach strategii Orientacji na Klienta i stanowi odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytania klientów. Co więcej, strona daje możliwość pobrania filmów edukacyjnych na swoje urządzenia.

- W krótkich filmach edukacyjnych Snoopy – ambasador MetLife - pokazuje w rysunkowej formie podstawowe zasady funkcjonowania produktów ochronnych oraz ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych. Za pomocą takich narzędzi komunikacji chcemy pomóc klientom pogłębić ich świadomość ubezpieczeniową. Kampania rozpoczyna się spotami telewizyjnymi, ale dostępna jest również na kanale MetLife Polska na platformie You Tube – mówi Izabela Ptaszyńska, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji w MetLife.

Za kreację spotów odpowiedzialna jest firma PZL, zakupem mediów do kampanii edukacyjnej zajmuje się dom mediowy Vizeum. Kampania rozpoczyna się 27 lipca i będzie trwała 4 tygodnie, wzmocniona będzie również działania w social media, między innymi na niedawno uruchomionym profilu MetLife Polska na Facebooku.

kontakt dla mediów
Ewa Skrzypko
Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej , MetLife TUnŻiR S.A.
Ewa Skrzypko

ewa.skrzypko@metlife.pl

tel: 22 523 52 98

informacje o firmie

MetLife TUnŻiR S.A.  jest spółką z grupy MetLife, Inc. wiodącej światowej firmy oferującej ubezpieczenia, renty kapitałowe i programy świadczeń pracowniczych. Poprzez swoje spółki zależne i stowarzyszone MetLife zajmuje czołową pozycję na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji Wschodniej, Europie i na Bliskim Wschodzie. W Polsce MetLife oferuje szeroki zakres ubezpieczeń na życie, zarówno indywidualnych, jak i grupowych, fundusze emerytalne oraz fundusze inwestycyjne.

Więcej informacji na stronie www.metlife.pl

załączniki

więcej z kategorii sprawy społeczne