ekonomia/biznes/finanse

Szkoda życia na mieszkanie w złym miejscu – weź kredyt w ING

16.09.2011 | ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Życie daje wiele powodów do zmiany mieszkania. ING Bank Śląski w jesiennej kampanii promującej kredyt hipoteczny namawia osoby niezadowolone ze swojej sytuacji mieszkaniowej do jej zmiany. Bank oferuje im kredyt hipoteczny bez prowizji za jego udzielenie.

- Spoty telewizyjne przygotowane do tej kampanii pokazują człowieka osaczonego przez sąsiadów. Ich codzienne życie, hałasy z nim związane oraz tlący się konflikt doprowadzają go w końcu do „ostateczności” – mówi Grzegorz Wyrzykowski, dyrektor pionu marketingu w ING Banku Śląskim. - W ten sposób chcemy zwrócić uwagę na problem niedogodności mieszkaniowych Polaków, którym mówimy - szkoda życia na mieszkanie w złym miejscu, weź kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie ING Banku Śląskiego przez Millward Brown SMG/KRC wynika, że trzech na czterech Polaków znajduje co najmniej jeden powód do narzekania na swoje obecne miejsce zamieszkania. Polacy odczuwający niedogodności mieszkaniowe najczęściej spontanicznie wskazywali na złe warunki mieszkaniowe oraz trudności we współżyciu z sąsiadami.

W rolę głównego bohatera spotów telewizyjnych wykorzystanych w kampanii wcielił się znany aktor - Wojciech Mecwaldowski. Ogłoszenie prasowe przygotował znany polski rysownik – Marek Raczkowski. Filmy są dostępne na stronie: http://www.youtube.com/ingbsk.

Osoby, które w dniu składania wniosku o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim konto osobiste mogą skorzystać z jednej z dwóch opcji: „0% prowizji" za udzielenie kredytu hipotecznego lub „Obniżenie marży" o 0,6 pkt. proc. Bank również nie pobiera prowizji za wcześniejszą spłatę produktu hipotecznego.

Doradcy hipoteczni ING Banku Śląskiego dojeżdżają bezpłatnie na terenie całego kraju na spotkanie z klientami i pomagają:

  • wypełnić wniosek hipoteczny,
  • uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
  • wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki.

Klienci mogą się umówić z doradcą ING dzwoniąc pod specjalny numer infolinii 801 111 888 lub wypełniając formularz kontaktu na stronie internetową www.ing.pl.

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości. Aby sprawdzić zdolność kredytową wystarczy wypełnić formularz na stronie www.ing.pl.

kontakt dla mediów
Piotr Utrata
Rzecznik Prasowy, ING BANK ŚLĄSKI S.A.
Piotr Utrata

Piotr.Utrata@ing.pl

tel: +48 22 820-4022

informacje o firmie

załączniki

więcej z kategorii ekonomia/biznes/finanse